پخش عمده پلاستیک در تهران

فریزری آبشینتاریخچه آبشین پلاستیک

آبشین پلاستیک بیش از چهل سال در تولید لوازم پلاستیکی آشپزخانه سابقه دارد همچنین در سال های ابتدایی تولید اسباب بازی در این مجموعه انجام می گرفت، در طیف لوازم پلاستیکی آشپزخانه پرچمداران زیادی را به بازار عرضه کرده است که پس از مدتی با نوگرایی و ارایه محصولات جدید، آن ها را از سبد محصولات خود کنار گذاشته است.

پرچمداران

پرچمدارانی چون لیوان دوجداره، اسباب بازی لودر پلاستیکی، فایل گلبانو، و دیگر محصولاتی که این فهرست را طولانی می کنند و به آن نمی پردازیم.

در حال حاضر قابلمه ماهور که همان ظرف فریزری است که با الهام گیری از قابلمه های سنتی و ایجاد حس نوستالژی برای مصرف کننده توانست در زمان عرضه ی خود به بازار توانست خوش بدرخشد و اولین طرح به عنوان قابلمه در میان محصولات عرضه شده در بازار پلاستیک ایران باشد  و همچنان در میان لوازم آشپزخانه تولیدی آبشین پلاستیک و سبد محصولات ما وجود دارد.

پیشنهادها

آبشین پلاستیک همواره سعی کرده است با ارایه ی محصولات جدید به بازار با طراحی های نو و بدیع بتواند ضمن رعایت حقوق مصرف کننده و استفاده از مواد اولیه بهداشتی و مرغوب گامی در تحول محصولات عرشه شده به بازار بردارد و با ارایه راهنمایی و پیشنهاد ها (برای کسب اطلاعات و این راهنمایی ها ما این دو مقاله را به شما پیشنهاد می کنیم،خرید بهترین سرویس جهیزیه عروس ، ظروف پلاستیکی بهداشتی و غیر بهداشتی ) در کلیه ضمینه ها نقشی فراتر از یک تولید کننده داشته باشد و بتواند نقش مشاوری قابل اعتماد را برای مصرف کننده ایفا کند.

دیدگاه ما

تولیدکنندگان گوناگونی در صنعت پلاستیک و به خصوص در بخش لوازم خانگی همواره سعی بر ارایه محصولات جدید و افزایش تعداد محصولات و کسب سهم بالاتری از بازار را دارند و برای فروش به روش های گوناگونی از تبلیغات، تعامل با شرکت های پخش کننده محصولات در داخل، شرکت های صادرکننده یا حضور مستقیم در بازار خرده فروشی، عمده فروشی یا بازارهای صادراتی را دارند.

کلام آخر

اولویت اول مجموعه آبشین پلاستیک در میان تمامی این روش ها جلب حس اعتماد مصرف کننده و تبلیغات دهان به دهان بوده که همواره بهترین روش بوده و احساس رضایت بالاتری را از کاری خود داریم که مصرف کننده ما را در اولیت انتخاب خود قرار دهد یا به ما به چشم یک مشاور در این زمینه نگاه کند.

امیدواریم توانسته باشیم رضایت شما را تا به امروز جلب کرده باشیم و بتوانیم این راه را با قدرت ادامه دهیم.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *