فریزری ترنج سایز ۱

کد کالا:

305

قطر :

163 میلی متر

ارتفاع:

110 میلی متر

تعداد در کارتن:

18 عدد

رنگ بندی

ثبت سفارش

فریزری ترنج سایز 1 و طراحی

فریزری ترنج سایز 1، یکی از ظروف فریزری تولید شده در تولیدی آبشین است که طراحی خاصی دارد و همین طراحی موجب شده که مواد غذایی گرم در این ظرف غذا بخار نکنند و آن هم تعبیه سوراخ هایی ریز بر روی دستگیره آن است که باعث سرد شدن به مرور مواد غذایی می شود.

این امر موجب ماندگاری بهتر مواد غذایی می شود، همچنین در نظر گرفتن قفل های کناری برای نگهداری بهتر مواد غذایی شایان ذکر است.

فریزری پلاستیکی ترنج 1 و کارایی

فریزری ترنج سایز 1 با تولید در دو سایز (ترنج سایز دو را مشاهده کنید) می تواند به عنوان ظرف غذا برای نگهداری مواد غذایی، سبزی جات و میوه جات مختلف در یخچال مورد استفاده قرار بگیرد و به دلیل سوراخ های بسیار کوچک روی دستگیره با عدم تجمع بخار حاصل، قابلیت نگهداری مواد غذایی را بالا میبرد.

همچنین این ظرف فریزری پلاستیکی قابلیت قرارگیری در مایکروفر و گرم کردن ماده غذایی درونش به وسیله مایکروفر را دارد.

ظرف غذای ترنج 1 و تولید

یکی از مواردی که همواره در فرآیند تولید ظروف فریزری همانند سایر لوازم آشپزخانه تولید شده در مجموعه آبشین به آن توجه می شود رعایت اصول بهداشتی و حرفه ای است چرا که تمامی ظروف آشپزخانه که برای نگهداری غذا به کار می روند به صورت مستقیم با سلامت مصرف کننده در ارتباط هستند.

به همین دلیل ظروف فریزری آبشین همانند سایر محصولات تولید شده در مجموعه از مواد اولیه بهداشتی و مرغوب تولید، شرینگ، بسته بندی و سپس به بازار مصرف ارایه می شوند.

محصولات مرتبط

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به آبشین پلاستیک میباشد.