قابلمه ماهور سایز ۱

کد کالا:

301

قطر :

168 میلی متر

ارتفاع:

80 میلی متر

تعداد در کارتن:

18 عدد

رنگ بندی

ثبت سفارش

فریزری پلاستیکی ماهور اولین قابلمه پلاستیکی

فریزری پلاستیکی ماهور اولین طرح با عنوان قابلمه پلاستیکی است که در ایران توسط آبشین پلاستیک طراحی و به بازار عرضه شده است و ماهیت و ظاهر قابلمه های قدیمی را به صورت کامل بیان می کند.

قابلمه ماهور سایز 1 و طراحی

قابلمه ماهور سایز 1، و سایز بزرگتر آن که با طراحی خاص و آمیخته از سنّت و مدرنیته حس نوستالژی را به مخاطب خود القا می کند.

ظرف فریزری پلاستیکی ماهور در میان تمامی ظروف فریزری با عنوان قابلمه و به این شکل در بازار پلاستیک ایران می باشد با الهام گیری از قابلمه های سنتی و  قدیمی به شکل پلاستیکی آن به گونه ای طراحی شده است که بتوان در مایکروفر و گرم کردن غذا استفاده کرد و همچنین عدم جمع شدن بخار در آن از نکات برجسته ی طراحی آن است.

فریزری پلاستیکی ماهور و کارایی

فریزری پلاستیکی ماهور آبشین پلاستیک موارد مصرف بسیار گسترده ای از آشپزخانه تا مغازه ها برای نگهداری کالای ریز و مکان های دیگر را دارد.

قابلمه ماهور سایز 1 می تواند برای نگهداری انواع مواد غذایی، میوه جات و سبزی جات و … استفاده شود.

استفاده در مایکروفر

فریزری پلاستیکی ماهور می تواند برای گرم نمون انواع مواد غذایی در مایکروفر در مدت زمان مشخص استفاده شود.

ظرف غذای ماهور و تولید

ظرف غذای پلاستیکی ماهور یا همان فریزری ماهور در دو سایز تولید می شود که می تواند پاسخگوی اکثر سلایق مخاطبان باشد.

همچنین این فریزری پلاستیکی با رعایت تمام اصول بهداشتی اعم از استفاده از بهترین و مرغوب ترین موادهای اولیه و همچنین رنگ های سالم و بهداشتی و متناسب با ماهیت آن به عنوان نگهدارنده مواد غذایی تولید، شرینگ، بسته بندی و در اختیار فروشگاه ها و مصرف کننده ها قرار می گیرد.