آبکش رز مینی

کد کالا:

101

قطر :

21 میلی متر

ارتفاع:

75 میلی متر

تعداد در کارتن:

36 عدد

رنگ بندی

ثبت سفارش

آبکش رز مینی و طراحی

آبکش رز مینی، یکی از چهار سایز آبکش های پلاستیکی رز می باشد که همانند جفت خود یعنی لگن پلاستیکی رز از طرح گلبرگ های رز بهره می برد تا ضمن ارایه طرحی زیبا و دلنشین الهام بخشی از طبیعت باشد که در بسیاری از لوازم خانه و آشپزخانه آبشین پلاستیک این امر وجود دارد.

آبکش رز مینی و کارایی

آبکش رز مینی ذاتا هم به دلیل اندازه و هم آبکش بودن و ماهیت ذاتی خود موارد استفاده ی بسیاری در میان ظروف آشپزخانه دارد و بسته به نیاز مصرف کننده ابعاد گوناگونی تولید می شود. از آبکش رز میتوان در موارد شستشوی انواع سبزجات و صیفی جات، آبکشی برنج و به صورت کلی در آشپزخانه در تمامی موارد آبکشی و شستشو استفاده نمود.

همچنین آبکش سایز مینی می تواند به دلیل ابعاد کوچک تر خود نسبت به سایر سایز های مجموعه آبکش های رز به عنوان صافی در آشپزخانه مورد استفاده قرار بگیرد.

صافی رز مینی و تولید

در میان تمامی ظروف و لوازم پلاستیکی تولید شده در آبشین پلاستیک استفاده از مواد با کیفیت و بهداشتی و درجه یک ساری و جاری است و این صافی پلاستیکی هم از آن بی بهره نمانده است، و همچنین با استفاده از رنگ های زنده و شاد و بسیار با کیفیت طول عمر رنگی مانا و پایدار و درخشندگی خاصی را دارد.