پخش عمده پلاستیک در تهران
پخش عمده ظروف پلاستیکی خانه یا آشپزخانه، کارخانه تولیدی ظروف پلاستیکی، پخش عمده پلاسکو، چیزهایی است که خریداران و غرفه داران و مغازه داران فروشگاه های پلاسکو در شهرهای مختلف به دنبال آن ها هستند.
در این مقاله سعی داریم جوری پیش بریم که شما بتوانید پخش های عمده پلاستیک در تهران و مناطق دیگه یا کارخانه های تولیدی لوازم پلاستیکی رو خودتان شناسایی کنید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

پخش عمده ظروف پلاستیکی

ابتدا در مورد پخش های عمده فروشی ظروف پلاستیکی صحبت میکنیم و مقاله ما بیشتر در مورد این مراکز پخش در استان و شهر تهران است. در روزهای قدیم و سال های دور گذشته پخش های پلاستیک در بازار بزرگ تهران بودند، بعدا به سطوح خیابان های اطراف بازار و به خصوص خیابان مولوی جا به جا شدند.

با گسترش صنعت پلاستیک و شلوغی شهر و قرارگیری کارخانجات مختلف در مناطق شرقی تهران به خصوص خاوران و تهرانپارس، ناگزیر پخش های پلاستیک جدیدی در این مناطق شکل گرفتند  و بعضی از پخش های پلاستیک قدیمی هم برای جا نماندن از غافله به این مناطق رفتند.

در سال های گذشته تجمع آن ها بیشتر در منطقه تهرانپارس بود ، اما در دهه ی گذشته و به خصوص چند سال اخیر اکثر این پخش ها به جاده ی خاوران ( بزرگراه امام رضا ) منتقل شدند و پخش های جدید دیگری نیز در مناطق شکل گرفتند.

علت این امر هم قرارگیری کارخانه جات پلاستیک سازی مختلف در حاشیه این منطقه و جاده خاوران بود. در حال حاضر خاوران توانسته است علاوه بر تجمع تعدادی زیادی از کارخانه های مختلف پلاستیک سازی پذیرای یک به یک پخش عمده ظروف پلاستیکی باشد.

 

کارخانه تولیدی لوازم و ظروف پلاستیکی

در منطقه خاوران کارخانه جات پلاستیک مختلفی در که در بخش های مختلف این صنعت فعال هستند شکل گرفته است و سال های متمادی مشغول به فعالیت بوده اند، از لوازم پلاستیکی خانه و آشپزخانه تا انواع اسباب بازی، و دیگر صنایع پایین دستی پلاستیکی که در دو طرف جاده خاوران به خصوص از سه راه سیمان به بعد به سمت مشهد وجود دارند.

تفاوت خرید از پخش عمده ظروف پلاسکو با کارخانه

شاید نیاز به توضیح نباشه که پخش های عمده فروشی در تمام صنوف و در تمام شهرها و کشورها ، از قبیل تهران و غیره محصولات خود را از کارخانه های مختلف تامین میکنند، و با قیمتی بالاتر که برای سود کار خود در نظر میگیرند به مشتری های خود میفروشند، در بین این پخش های عمده فروشی تفاوت هایی است و عمدتا به درصد سودی است که بر روی محصولات میبرند.

مزیت خرید از پخش عمده فروشی

پخش های به دلیل اینکه با کارخانه های مختلفی کار می کنند قاعدتا تعداد محصول بیشتری را دور هم جمع میکنند و حق انتخاب بیشتری در اختیار مشتری قرار میگیرد.
دوم اینکه کارخانه های بزرگ شاید زیاد راغب به فروش خیلی کم و خرده نباشند اما برای پخش تفوتی ندارد.

معایب خرید از پخش عمده فروشی

خرید از پخش اما معایبی هم دارد، ابتدا اینکه مشتری باید محصول را با قیمت بالاتری خرید کند، دوم اینکه هر پخش به تناسب دیدگاه و استراتژی که دارد که تصمیم به کار با یک کارخانه میگیرد و یا نمیگیرد. به همین دلیل وقتی مشتری از یک پخش خرید میکند محصولات کارخانه های دیگر را نمیبیند و محدود به سلیقه و استراتژی کاری پخش ها میشود.

بهترین نوع خرید ظروف پلاستیکی خانه و آشپزخانه

طیف های محصولات مختلفی در بازار وجود دارد مانند صندلی، لگن، آبکش، ظروف فریزری، چهار پابه، میز، گلدان، سطل و …
برای اینکه شما بتوانید بهترین خرید را داشته باشید، ابتدا آشنایی به محصولات و کارخانه های مختلف است، حال که به اکثریت بازار مسلط شدید، اگر به صورت نقد خرید کنید میتوانید بهترین نوع خرید را داشته باشید، چون در خرید نسیه قاعدتا کسی که شناختی از شما نداشته باشد حاضر به فروش به صورت نسیه نیست، و خرید نسیه مستلزم کار کردن طولانی مدت و جلب اعتماد کارخانه یا پخش است.

هرچند که خرید نقدی گزینه های متنوع و بهتری را برای شما به ارمغان می آورد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *